Duyurular

Topuzlar Lazer Makine' nin Kurucusu Kerem Öztopuz Olay Tv Gündem Ozel Programına Konuk Oldu!

Anasayfa / Duyurular / Duyuru Detay

Duyuru Detay

Başlık
Topuzlar Lazer Makine' nin Kurucusu Kerem Öztopuz Olay Tv Gündem Ozel Programına Konuk Oldu!


Topuzlar Lazer Makine'nin sahibi Kerem Öztopuz, Olay TV'nin Gündem Özel programına katılarak sektördeki son gelişmeleri ve firma hakkında önemli detayları paylaştı. Topuzlar Lazer Makine, sektördeki yenilikçi yaklaşımı ve kaliteli ürünleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Kerem Öztopuz, programda şirketin kuruluş sürecinden bugüne kadar yaşadığı başarı hikayesini ve sektördeki gelecek planlarını detaylı bir şekilde ele aldı. Topuzlar Lazer Makine'nin, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yürüttüğü iş anlayışı ve teknolojiye verdiği önem vurgulandı.

Program boyunca, Topuzlar Lazer Makine'nin sektördeki lider konumunu korumasının ardındaki stratejiler ve yeni projeler hakkında önemli bilgiler paylaşıldı. Kerem Öztopuz'un liderliğindeki firma, sektördeki dinamizmiyle ve yenilikçi çözümleriyle adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Topuzlar Lazer Makine'nin, teknolojiye ve kaliteye verdiği önem, sektördeki başarı grafiğini sürekli yükseltiyor. Kerem Öztopuz'un liderliğindeki firma, gelecekte de sektördeki etkisini artırarak yoluna devam edecek gibi görünüyor.

İletişim Formu

Topuzlar  Güvenlik Kodu

İletişim

İkitelli Organize San. Bölg. Metal İş Sanayi Sitesi 4. Blok No:24 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL  
+90 212 407 02 51 (pbx)  
+90 551 257 85 00  
+90 212 407 02 56  
topuzlar@topuzlar.com.tr  

Sosyal Medya

© 2024 TOPUZLAR LAZER MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.